Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Vážené riaditeľstvo a pedagogický zbor,

 

Dovoľte, aby sme Vás oslovili s našou ponukou Chemickej show. Deťom prezentujeme chémiu hravou a zábavnou formou nakoľko vieme, že je to nie veľmi obľúbený predmet a mnohé školy nemajú k dispozícii laboratóriá, alebo finančné prostriedky na zakúpenie cenovo náročných chemikálií na prezentovanie zaujímavejších pokusov. Počas 45 minútového programu preberieme učivo od šiesteho po deviaty ročník. Pre žiakov prvého stupňa máme pripravenú penovú a bublinkovú show, ktorá slúži ako predpríprava na predmet chémia.

Nakoľko sa blíži Halloween, zostavili sme špeciálny program v duchu tohto sviatku.

Žiaci zažijú pravú Halloweensku atmosféru a zároveň sa zúčastnia hodiny chémie netradičnou formou.

 

Cena programu : 2,00 € / žiak pedagógovia zdarma

Akcia platí do 30.11.2015

Bližšie informácie poskytneme a objednávky prijímame na :

tel.č. 0940 248 118

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

web: http://www.skolahrou.esy.es