Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Vážení pedagógovia,

Dovoľte aby sme Vám ponúkli naše interaktívne vzdelávacie programy, ktorých cieľom je vzbudiť záujem o objavovanie a štúdium prírodných vied.

Radi Vás navštívime a budeme sa tešiť ak v žiakoch vzbudíme nadšenie o štúdium prírodných vied.

Na výber ponúkame z nasledovných programov:

Fyzikálna show - Program je zostavený podľa učebných osnov predmetu fyzika. Trvanie programu je 45 minút. Na žiakov čaká množstvo zaujímavých pokusov, taktiež veľmi obľúbená výroba zaujímavých hmôt a samozrejme darček. Fyzikálnu show je taktiež možné realizovať vo vonkajších priestoroch.

Chemická show I -
Predvádzanie rôznych chemických reakcií sprevádzaných úžasnými vizuálnymi efektmi. Program je vhodný pre malých aj veľkých. Pre stupeň 1. - 4. sú pokusy prezentované hravou formou. Show je vhodná ako predpríprava na chémiu vo vyšších ročníkoch. Pre stupeň 5. - 9. je pripravený odbornejší výklad jednotlivých reakcií.

Prírodné javy - Žiaci sa počas demonštrácií ukážok prírodných javov dozvedia zaujímavosti o vzniku a priebehu efektných javov  prírody. Prírodovedné poznávanie zoznamuje dieťa s obklopujúcou prírodou, jej realitou, s javmi, aby si uvedomilo význam a hodnoty ochrany prírody a budovaniu si vzťahu k nej. Program je vhodný pre materské školy a pre žiakov 1. až 6. ročníka ZŠ.

Chemická show II - Na základe výborných reakcií a požiadaviek pedagógov a žiakov sme pre Vás pripravili novú chemickú show - Chémia II. Program je vhodný pre žiakov 5. až 9. ročníka ZŠ.  

Chemická show II - Malý chemik - Pokusy prispôsobené domácemu prostrediu na ktorých realizáciu postačia bežne dostupné pomôcky. Program je vhodný pre materské školy a pre žiakov 1. až 4. ročníka ZŠ.

Chemická show - Chémia v prírode, kedy spojíme príjemné s užitočným a učenie formou zábavy sa bude odohrávať na čerstvom vzduchu. 

Programy je možné ľubovoľne kombinovať.
K vystúpeniu nie sú účtované žiadne ďalšie poplatky !

 

Cena programu 

2,00 € / žiak

 

Fyzikálna show špeciálna uvádzacia cena

1,40 € / žiak

 

Akciová cena na fyzikálnu show platí pri obdržaní objednávky programu do 30.6.2017 s možnosťou objednať program až do konca kalendárneho roka za akciovú cenu. 


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:  

0940 248 118, 0940 900 425

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.